O základní škole

Jsme moderní a inovativní škola nacházející se v obci Křižany – Žibřidice. Naše škola poskytuje vynikající vzdělání a péči pro žáky ve věku od 6 do 15 let. Snažíme se vytvářet prostředí, které podporuje rozvoj celé osobnosti a inspiruje žáky k dosažení jejich plného potenciálu.

Naše kvalifikované učitelské týmy jsou zde, aby podporovaly a vedly naše žáky na cestě k vzdělání. Klade se důraz na individualizaci výuky a podporu různých učebních stylů, aby každý žák mohl dosáhnout úspěchu. Jsme hrdí na naši otevřenou a inkluzivní školskou kulturu, která poskytuje prostředí, kde se každý žák cítí respektován a přijat.

Ve výuce klademe důraz na komplexní rozvoj žáků. Kromě tradičních akademických předmětů nabízíme také bohatý program mimořádných aktivit. Zahrnuje to umělecké aktivity, hudební výuku, robotiku a mnoho dalšího. Tyto aktivity poskytují žákům příležitost objevovat své zájmy a talenty a rozvíjet dovednosti mimo běžné vyučování.

Naše krásná historická škola je vybavena moderními učebnami a technologiemi, které podporují interaktivní a inovativní výuku. Využíváme nejnovější pedagogické přístupy a technologie, aby se výuka stala zajímavější a účinnější. Věříme v důležitost spolupráce mezi školou a rodinou. Pravidelně pořádáme rodičovské setkání, otevřené dny školy a pravidelně komunikujeme s rodiči prostřednictvím školních informačních systémů. Společně pracujeme na podpoře a rozvoji žáků, abychom jim poskytli optimální vzdělávací prostředí.

V případě zájmu o naši školu neváhejte kontaktovat naše administrativní pracovníky, kteří vám poskytnou další informace a pomohou vám s přijímacím procesem.

Aktuality ze školy

Žibřidická žabka 2024

Rádi s vámi sdílíme několik fotografií z každoroční akce Žibřidická žabka. V letošním roce se konal jubilejní desátý ročník, kteří si věříme, všichni užili.

Zobrazit celé »

Uzavření ŠD

V pátek dne 26.4.2024 je vyhlášeno ředitelské volno, z důvodu konání akce Žibřidická žabka. Pro nízký počet přihlášených žáků ŠD, bude tento den školní družina

Zobrazit celé »