Jídelníčky

Naše školní jídelna je místem, kde se staráme o zdravé stravování našich žáků a přispíváme k jejich správnému vývoji a růstu.

Snažíme se nabídnout vyvážené a chutné jídlo, které splňuje vysoké standardy kvality. Naše menu je pečlivě plánováno s ohledem na výživové potřeby dětí. Dbáme na rozmanitost stravy a zahrnujeme různé druhy masa, ryb, čerstvé ovoce, zeleninu, cereálie a mléčné výrobky.

Naše jídelna dodržuje přísné hygienické standardy a bezpečnost potravin. Všechny pokrmy jsou pečlivě připravovány a vařeny pod dozorem zkušených kuchařů. Používáme kvalitní suroviny a zdravé ingredience, abychom zajistili vysokou kvalitu jídla. Jsme si vědomi potřeb žáků se speciálními dietními požadavky, a proto nabízíme možnosti pro žáky s alergiemi, intolerancemi nebo jinými dietními omezeními.

Prosíme rodiče, aby informovali školní jídelnu o jakýchkoli specifických potřebách jejich dítěte, abychom mohli přizpůsobit jejich stravování. Naše jídelna také klade důraz na edukaci ohledně zdravého stravování.

Snažíme se žáky vzdělávat o správném jídelníčku, výživě a důležitosti vyvážené stravy prostřednictvím různých aktivit a programů. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně naší školní jídelny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše otázky.

Přejeme vám dobrý chuť!