Menu Zavřeno

Školní družina a klub

Družina a klub v základní škole Křížany!

Jsme váš oblíbený zdroj zábavy a dobrodružství pro děti po škole. Náš klub je jedinečným místem, kde se děti mohou těšit na hodiny plné radosti, přátelství a nových zážitků. Každý den po skončení vyučování se stáváme útočištěm pro ty, kteří touží po skvělém odpoledni plném zábavy a kreativity.

V našem klubu nabízíme širokou škálu aktivit, které uspokojí každého. Pro ty sportovně založené tu máme skvělé týmy, kde se děti mohou zapojit do různých sportovních her a soutěží.

Pro umělecky nadané děti jsme připravili inspirativní umělecké kroužky, kde se můžete věnovat malování, modelování, tvoření a dalším kreativním aktivitám. Vaše fantazie nemá žádné hranice, a my vám rádi pomůžeme objevit a rozvíjet vaše umělecké dovednosti. Milovníci her a zábavy se rozhodně nenudí! V našem klubu máme herní zónu s různými stolními hrami, puzzly a deskovými hrami, které si můžete vyzkoušet s vašimi kamarády.

Naše školní klubové dobrodružství zahrnují objevování okolních přírodních krás a historických památek.

Náš školní klub je místem, kde se děti setkávají, sdílejí své zážitky.