ORGANIZACE ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025

Školní rok bude zahájen v pondělí 2. září v 7:40 hodin v tělocvičně školy.

Školní družina bude otevřena tento den od 6:30 do 16:00 hodin pouze pro žáky 1. až 3. ročníku ZŠ. Pro ostatní žáky tzn. 4.-5. ročník a výše bude otevřen Klub.

Prosíme rodiče žáků, kteří budou navštěvovat školní družinu, aby dětem napsali lísteček, v kolik hodin mohou jít domů, a to již první den.

Žáci 1. stupně obdrží přihlášku do ŠD, kterou, prosím, vraťte co nejdříve zpět do školy. Žáci, kteří podle rozhodnutí ředitelky školy kapacitně nebudou do ŠD přijati, se mohu přihlásit do Klubu, který na škole bude otevřen denně od 7:00 hodin a odpoledne prozatím do 14:30 hodin.

Všichni žáci, kteří docházeli na stravování do školní jídelny v minulém roce, si budou moci již v pondělí dojít na oběd. Tuto informaci sdělte, prosím, ráno svému třídnímu učiteli nebo přímo do školní kuchyně.

Nově přijatí žáci obdrží přihlášku ke stravování. Prosíme o včasné vyplnění a vrácení zpět do školy.

První den po zahájení žáci odejdou se svými třídními učiteli do své třídy, kde obdrží krátké informace a mohou odejít domů nebo do ŠD.

Od středy by již na škole měla probíhat výuka dle rozvrhu.

Na všechny žáky se těší celý kolektiv školy

Mgr. Ivana Švehlová