Menu Zavřeno

Zpátky do školy! Co budete potřebovat?

V naší první aktualitě se můžete podívat na pomůcky, které si budete muset pořídit na jednotlivé předměty. Níže zatím vidíte předměty, na které máte mě, jako svého třídního učitele. Hned jak mně pošlou ostatní učitelé, tak to zde budu aktualizovat. Na předměty AJ, FYZ, INF můžete pokračovat se sešity z minulého roku.

Anglický jazyk – sešit A4 linkovaný + kapesní slovník

Český jazyk – 2x sešit 444 – možno pokračovat sešity z předchozího ročníku

Německý jazyk – sešit 564e

Přírodopis – sešit 424 linkovaný

Fyzika – sešit A4 linkovaný + kalkulača

Informatika – sešit A5

Finanční gramotnost – sešit A5

Občanská výchova – sešit linkovaný 525

Matematika – 2 sešity A4, bez linek, 40 listů; rýsovací potřeby

Chemie – 1 sešit A4 bez linek nebo čtverečkovaný, 40 listů

Pracovní činnosti – nůžky, tyčinkové lepidlo

Výtvarná výchova – tužka č. 1, guma, dva ploché štětce – tenký a silnější, paleta, kelímek na vodu, hadr, igelit na pokrytí lavice, sada temper, vodovky – nejlépe anilinové, sada 12 akvarelových pastelek. Toto vše, prosím, do plastového boxu.

Předměty pana Pavlíčka – nejsou potřeba sešity – pan učitel vybírá pouze 30 Kč na pomůcky (dějepis, zeměpis).